Ostatnio dodane

 • Tańsze paznokcie o 50%? tak to możliwe w Iławie na wilawie.pl

  Suszarki do włosów, testy - ceny - opinie 23 / 02 / 2014

  Promocje dla Ciebie start wilawie.pl we wtorek 25 lutego!   Czym jest wilawie.pl projektem, który będzie między innymi oferował realne korzyści dla użytkowników. […]

  czytaj więcej
 • Suszarka do włosów BaByliss Prodigio

  Suszarki do włosów, testy - ceny - opinie 17 / 06 / 2013

  Dane techniczne:   Moc: 2100W Rodzaj silnika: AC Prędkość przepływu powietrza: 102km/h Napięcie: 220-240V Regulacja temperatury: 5-pozimowa Zimny nawiew: Tak Jonizacja: Tak Obrotowy […]

  czytaj więcej
 • Trendy wśród fryzur za 2012 rok

  nowinki technologiczne 15 / 03 / 2013

  Takie fryzury królowały w 2012 roku – tak włosy były upinane, czesane i targane:D źródła: Fot. pennylifeinpics.blogspot.com, abeautifulmess.typepad.com, prphotos.com, primped.ninemsn.com.au, tumblr.com, wella i PR […]

  czytaj więcej

wlosy-suszarki » jaką suszarkę kupić ? - porównujemy modele

Zwiększ objętość włosów podczas suszenia!

jaką suszarkę kupić ? - porównujemy modele 28 / 02 / 2012,

Obrotowa suszarko-lokówka Babyliss Big Hair ułatwi Ci stylizację włosów!

 

suszarko lokówka Babyliss zadbaj o włosyBaByliss posiada bardzo ciekawą serię suszarko-lokówek Big Hair, które występują w dwóch modelach. Pierwsza z nich posiada twarde włosie i szczotka nie jest obrotowa, druga natomiast jest z miękkim włosiem i obraca się w dwóch kierunkach. Te suszarko-lokówki przeznaczone są jednak raczej do dłuższych włosów gdyż ich średnica to aż 50 mm. Kwestia wyboru modelu, jest zależna od naszych upodobań, mi na przykład bardziej przypasowała wersja nieobrotowa, wolę sama kręcić szczotką jeśli jest to konieczne.

Skupie się jednak na modelu obrotowym, gdyż jest on bardziej popularny i preferowany przez kobiety.

BaByliss Big Hair 2775U jest idealna do dodawania objętości i połysku włosom. Posiada duża ceramiczna szczotkę, która umożliwia pełną i profesjonalną stylizację, a dodatkowo miękkie włosie ma nadawać włosom blask i miękkość.

BaByliss Big Hair 2775UTak przynajmniej podaje producent. Ja po użyciu wersji nieobrotowej uzyskałam taki efekt więc na pewno producent nieprzekolorował opisu.

Poniżej podstawowe cechy tego połaczenia suszarki z lokówką:

 • - 700W
 • - jonizacja
 • - 50mm ceramiczna szczotka z miękkiego włosia
 • - 2 ustawienia prędkości nawiewu i dodatkowy zimny nawiew
 • - 2 ustawienia prędkości obracania się szczotki
 • - szczotka obracająca się w dwóch kierunkach
 • - otwierany filtr powierza
 • - osłonka ochronna nakładana na szczotkę
 • - długi przewód zasilający

Jonizacja zbawienna dla włosów!

Jak widzimy suszarko-lokówka posiada jonizację, za co dziękujemy jej twórcom. Dla tych którzy nie wiedzą pokrótce przypomnę co daje jonizacja, a dla tych którzy już wiedzą niech to będzie małe przypomnienie. Wiele aspektów nowoczesnego życia, włącznie z jakością powietrza, kontaktem z różnymi włóknami i zanieczyszczeniami powietrza powoduje tworzenie się elektryczności statycznej we włosach. Nawet czesanie i suszenie ręcznikiem włosów może spowodować wzrost poziomu zniszczenia włosów.

W związku z tym, włosy mogą mieć matowy wygląd. Dodatkowo dane naelektryzowanie włosów może spowodować ich rozpraszanie, przez co będzie trudniej je ułożyć. Generator jonów produkuje strumień negatywnych jonów, które neutralizują naładowanie, przekształcają matowe włosy w lśniące, delikatne i łatwiejsze w stylizacji. To tyle w moim wolnym tłumaczeniu. Wracając do Big Hair ma ona 2 ustawienia temperatury, dlatego zaczynając suszyć w tym przypadku najlepiej zacząć od wyższych temperatur, a kończyć przy niższych. Jeśli chodzi o obracanie suszarko-lokówki to jest ona dostosowana do stopnia temperatury tak więc będzie się ona obracać szybciej na ‘II’, i nieco wolniej na ‘I’. Natomiast przy zimnym nawiewie nie obraca się wcale.

Wadą jest to, że przy dłuższych lub grubych włosach przed rozpoczęciem pracy Big Hair’em trzeba je podsuszyć normalną suszarką.

Jednak efekt jest rewelacyjny, oczywiście to że za pierwszym razem Wam się nie uda uzyskać oczekiwanego efektu to nic, kwestia wprawy, też ze swoją walczyłam dopóki nie uzyskałam tego co chciałam.

 

Więcej w jaką suszarkę kupić ? - porównujemy modele: